podcasts

Щоденна ранкова програма з пізнавальними та корисними рубриками. Прокидайтеся разом з нами, починайте день з WakeUp!

Impuls-title-bigЩотижнева соціальна програма, в якій йдеться про важливе, наболіле, актуальне… Є речі, про які не можна мовчати!

Conversation-title-bigГості та ведучі  програми «Нешуточный розговор» з радістю поспілкуються з Вами на різноманітні серйозні теми, які змінять Ваше життя на краще! Приєднуйтесь до бесіди!

Vanity-siteЧи скучили Ви за новими винаходами та подіями, які мають вплив на кожного безпосередньо?  Тоді долучайтесь до подій з усього світу у програмі «Суєта суєт».

LifeStyle-titleBIG1Налаштуйтесь на пізнавальну, легку та веселу хвилю програми «LifeStyle». Мода змінюється чотири рази на рік, а стиль залишається з вами на все життя. Живіть стильно!

Cooking-siteЩоб кожна страва вийшла смачною, дотримуйтесь рецепту, але, головне, не забудьте додати любові. Завжди готуйте з любов’ю!

title-big1Духовні роздуми, які допоможуть прислухатися до вірного Голосу, аби не втратити Надію на щасливе життя.
Ведучі — Іван та Агнесса Черничко

Гармонія здоров'я (Гармония здоровья)Дізнавайтеся прості та корисні поради й рецепти для покращення самопочуття, лікування та збереження відмінного здоров’я разом з ведучою Світланою Хоменко.

Poetry-title-siteЗапрошуємо у дивовижну подорож сторінками біографії та творчості відомих поетів.

Universe-title-big1Де знаходиться початок всесвіту? Які таємниці приховує в собі природа? Який потенціал закладений в людському розумі? Якщо Бога немає, то в кого не вірять атеїсти? Відповіді на ці та інші цікаві питання, а також точки зору науки і Біблії ви зможете почути в програмі «Таємниці всесвіту».

HopeWorld-title-big1«Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» (Матв. 11:28). Ісус Христос — єдина Надія для світу.
В цих програмах ми пропонуємо Вам тематичне дослідження Святого Писання. Передачі веде пастор Володимир Гриневич.

Music-titleЧарівні звуки змальовують картини минулого та сучасного, пробуджують глибокі почуття і благородні поривання у всіх, хто слухає музику. Про талановитих християнських виконавців минулого та сучасного, про музику та її вплив на людину розповідає Олесь Деркач.

Star-ex1-radioЗірочка та Ведмедик — найкращі друзі, які полюбляють спілкуватися один з одним на цікаві та важливі теми. Вони з радістю чекають маленьких друзів, щоб поділитися своїми історіями.

Sсhool-title-1

Запрошуємо маленьких слухачів відвідати цікаві та незвичні уроки Радіо-Школи. Біологія, література, економіка, історія та багато іншого, аби стати справжнім Ерудитом!

Parents-title1

Коли починається виховання дитини? Скільки має бути іграшок? Що розвиває малюка? Як знайти спільну мову з підлітком? На ці та інші питання знайдіть відповіді у програмі, яка допоможе у непростій, однак дуже відповідальній справі — вихованні дітей.

ABC-radio

Нехай серця переповняться величчю небесної всепереможної любові, а ваші родини радісно скажуть: «Ми щасливі!»

Bannerradio_book_1В аудіокнизі «Дорога до Христа» оживає дивовижна істина про любов та смерть, про гріх та спасіння. Вона надихає слухача обрати один особливий шлях. Шлях, що веде до Христа!

Bannerradio_book_2З найперших днів історії людства ми намагалися знайти відповіді на головні питання життя. Чому ми тут? Куди йдемо? Що буде з нами після смерті? Слухайте книгу «За межами пізнання». Відповіді дає сама Біблія!

Bannerradio4_2Приголомшливі та невигадані історії з життя реальних людей в авторській програмі Артура Бондарчука — «Натхнення».

Peace-title-big1Психолог Лідія Нейкурс розкриває секрети успішних, приємних та щасливих взаємовідносин у християнському житті.

Happy-title-big1Життя — це неоціненний подарунок від Бога! Ми були створені для щастя. Дізнавайтесь, як радіти життю з радіопрограмою «Мішечок Щастя»!

wakeUP-site1Щоденна ранкова програма з пізнавальними та корисними рубриками. Прокидайтеся разом з нами, починайте день з WakeUp!

LunchBreak-forRadio1Обідня перерва — це можливість перепочити та зробити невелику паузу у роботі. А як Ви використовуєте свою обідню перерву?

Reformation-radioЗазирнемо у сторінки історії та згадаймо великих реформаторів, яких Господь використовував для пошерення Своєї Істини.