Щоденна ранкова програма з пізнавальними та корисними рубриками. Прокидайтеся разом з нами, починайте день з WakeUp!

Зазирнемо у сторінки історії та згадаймо великих реформаторів, яких Господь використовував для поширення Своєї Істини.

Налаштуйтесь на пізнавальну, легку та веселу хвилю програми «LifeStyle». Мода змінюється чотири рази на рік, а стиль залишається з вами на все життя. Живіть стильно!

Обідня перерва — це можливість перепочити та зробити невелику паузу у роботі. А як Ви використовуєте свою обідню перерву?

Для остаточного рішення залишилось 5, 4, 3, 2, 1, 0… На сумніви часу немає! Зміни життя за 60 секунд! Поїхали!

Цікава та захоплююча, надихаюча та мотивуюча історія на мільйон!

Хто там? Цікава доставка! Шукаєш цікавинки? Відкривай вуха! Ми зібрали найцікавіше для Вас!

Не може бути! Геніально! Сенсація! А Ви знали? Як, Ви ще не знали? Тоді ми говоримо до Вас.

Зірочка та Ведмедик — найкращі друзі, які полюбляють спілкуватися один з одним на цікаві та важливі теми. Вони з радістю чекають маленьких друзів, щоб поділитися своїми історіями.

Запрошуємо маленьких слухачів відвідати цікаві та незвичні уроки Радіо-Школи. Біологія, література, економіка, історія та багато іншого, аби стати справжнім Ерудитом!

Щотижнева соціальна програма, в якій йдеться про важливе, наболіле, актуальне… Є речі, про які не можна мовчати!

Духовні роздуми, які допоможуть прислухатися до вірного Голосу, аби не втратити Надію на щасливе життя.
Ведучі — Іван та Агнесса Черничко

Щоб кожна страва вийшла смачною, дотримуйтесь рецепту, але, головне, не забудьте додати любові. Завжди готуйте з любов’ю!

Дізнавайтеся прості та корисні поради й рецепти для покращення самопочуття, лікування та збереження відмінного здоров’я разом з ведучою Світланою Хоменко.

Нехай серця переповняться величчю небесної всепереможної любові, а ваші родини радісно скажуть: «Ми щасливі!»

Коли починається виховання дитини? Скільки має бути іграшок? Що розвиває малюка? Як знайти спільну мову з підлітком? На ці та інші питання знайдіть відповіді у програмі, яка допоможе у непростій, однак дуже відповідальній справі — вихованні дітей.

Психолог Лідія Нейкурс розкриває секрети успішних, приємних та щасливих взаємовідносин у християнському житті.

Запрошуємо у дивовижну подорож сторінками біографії та творчості відомих поетів.

«Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» (Матв. 11:28). Ісус Христос — єдина Надія для світу.
В цих програмах ми пропонуємо Вам тематичне дослідження Святого Писання. Передачі веде пастор Володимир Гриневич.

Де знаходиться початок всесвіту? Які таємниці приховує в собі природа? Який потенціал закладений в людському розумі? Якщо Бога немає, то в кого не вірять атеїсти? Відповіді на ці та інші цікаві питання, а також точки зору науки і Біблії ви зможете почути в програмі «Таємниці всесвіту».

Приголомшливі та невигадані історії з життя реальних людей в авторській програмі Артура Бондарчука — «Натхнення».

Чарівні звуки змальовують картини минулого та сучасного, пробуджують глибокі почуття і благородні поривання у всіх, хто слухає музику. Про талановитих християнських виконавців минулого та сучасного, про музику та її вплив на людину розповідає Олесь Деркач.

Гості та ведучі  програми «Нешуточный розговор» з радістю поспілкуються з Вами на різноманітні серйозні теми, які змінять Ваше життя на краще! Приєднуйтесь до бесіди!.

Чи скучили Ви за новими винаходами та подіями, які мають вплив на кожного безпосередньо?  Тоді долучайтесь до подій з усього світу у програмі «Суєта суєт».

Життя — це неоціненний подарунок від Бога! Ми були створені для щастя. Дізнавайтесь, як радіти життю з радіопрограмою «Мішечок Щастя»!

Щоденна ранкова програма з пізнавальними та корисними рубриками. Прокидайтеся разом з нами, починайте день з WakeUp!

В аудіокнизі «Дорога до Христа» оживає дивовижна істина про любов та смерть, про гріх та спасіння. Вона надихає слухача обрати один особливий шлях. Шлях, що веде до Христа!

З найперших днів історії людства ми намагалися знайти відповіді на головні питання життя. Чому ми тут? Куди йдемо? Що буде з нами після смерті? Слухайте книгу «За межами пізнання». Відповіді дає сама Біблія!