Програма радіопередач

00:00 Музична програма «Музика натхнення»

01:00 Надія для світу

01:30 Готуймо з любов’ю

01:40 Начинка відпочинку

02:00 Под абажуром

03:00 Дитяча програма «ZooTime»

03:05 Дитяча програма «Радіошкола «Ерудит»

03:30 Аудіокнига

04:00 Музична програма «Доверяю»

05:00 Надія для світу

05:40 Вісті надії

06:00 2-Я — одне життя

06:15 Начинка відпочинку

06:20 Ранкове натхнення

06:40 Парафраз 

06:50 Вісті надії

07:00 Музична програма «Доверяю»

08:00 Зустріч з лікарем

08:30 Начинка відпочинку

09:00 Музична програма «Музика натхнення»

10:00 2-Я — одне життя

10:15 Начинка відпочинку

10:30 Реформація.500

10:55 Ранкове натхнення

11:00 Дитяча програма «ZooTime»

11:05 Дитяча програма «Радіошкола «Ерудит»

11:10 Парафраз

11:30 Готуймо з любов’ю

11:40 Начинка відпочинку

12:00 Імпульс

13:00 Музична програма «Порція настрою»

15:00 Музична програма «ДЖЕМ» (ТК «Надія»)

16:00 Дорогами христиняства

17:00  Музична програма «Трамвай-шоу»

19:00 В контексті

20:00 Музична програма «Струни серця»

20:50 Парафраз

21:00 Дитяча програма»ZooTime»

21:05 Дитяча програма «Радіошкола «Ерудит»

21:10 Аудіокнига

21:50 Вісті надії

22:00 Музична програма «ДЖЕМ» (ТК «Надія»)

23:10 Аудіокнига

23:40 Вісті надії

00:00 Статус: мама

00:05 Територія відкриттів

00:10 Вопрос доктору

00:15 Там, де поезія

00:25 Реформація в особах

00:30 Давайте жити дружно

01:00 Нагорная проповедь — современная этика (О.Болотніков)

01:30 Реформація в особах

02:00 Школа батьківства

02:05 Абетка шлюбу

02:30 Територія відкриттів

02:35 Там, де поезія

03:00 Дитяча програма «Малюваки»

03:05 Дитяча програма «КоМарко»

03:20 Сложных текстов нет

03:30 Аудіокнига

04:00 Статус: мама

04:05 Територія відкриттів

04:10 Вопрос доктору

04:15 Реформація в особах

04:20 Школа батьківства

04:25 Абетка шлюбу

04:45 Парафраз

04:50 5 хвилин для змін

05:10 Давайте жити дружно

05:45 Сложных текстов нет

06:00 Статус: мама

06:05 Територія відкриттів

06:10 Вопрос доктору

06:15 Парафраз

06:20 5 хвилин для змін

06:25 Територія успіху 

06:40 Ранкове натхнення

06:50 Вісті надії

07:00 Ранкова програма «Wake Up» (прямий ефір)

10:00 Статус: мама

10:05 Територія відкриттів

10:10 Вопрос доктору

10:15 Парафраз

10:20 5 хвилин для змін

10:25 Ранкове натхнення

10:40 Дитяча програма «Малюваки»

10:45 Дитяча програма «КоМарко»

10:50 Територія успіху

10:50 Вісті надії

11:00 Музична програма «Сієста» (прямий ефір)

13:00 Музична програма «Порція Настрою» (прямий ефір)

15:00 Музична програма «InTime» (прямий ефір)

17:00 Музична програма «Трамвай-шоу» (прямий ефір)

19:00 Радіовечір з Олександром Погрібним (прямий ефір)

20:00 Школа батьківства

20:05 Абетка шлюбу

20:20 Парафраз

20:25 5 хвилин для змін

20:40 Територія успіху

20:45 Сложных текстов нет

20:55 Вісті надії

21:00 Дитяча програма «Малюваки»

21:05 Дитяча програма «КоМарко»

21:10 Аудіокнига

21:50 Вісті надії

22:00 Нагорная проповедь — современная этика (О. Болотніков)

22:40 Територія успіху

22:45 Там, де поезія

22:55 Сложных текстов нет

23:10 Аудіокнига

23:45 5 хвилин для змін

00:00 2-Я — одне життя

00:30 Life Style

01:00 Друге дихання з Сергієм Степанюком

02:00 Біблія продовжує говорити

02:30 Дорогами християнства

03:00 Дитяча програма «Малюваки»

03:05 Дитяча програма «КоМарко»

03:30 Аудіокнига

04:00 2-Я — одне життя

04:45 Парафраз

04:50 5 хвилин для змін

05:10 Life Style

06:00 2-Я — одне життя

06:15 Парафраз

06:10 5 хвилин для змін

06:40 Ранкове натхнення

06:50 Вісті надії

07:00 Ранкова програма «Wake Up» (прямий ефір)

10:00 2-Я — одне життя

10:15 Парафраз

10:20 5 хвилин для змін

10:25 Ранкове натхнення

10:40 Дитяча програма «Малюваки»

10:45 Дитяча програма «КоМарко»

10:55 Вісті надії

11:00 Зустріч з лікарем (прямий ефір)

11:30 Life Style

11:50 Вісті надії

12:00 Імпульс

12:50 Вісті надії

13:00 Музична програма «Порція настрою» (прямий ефір)

15:00 Музична програма «InTime» (прямий ефір)

17:00 Музична програма «Трамвай-шоу» (прямий ефір)

19:00 Life Style

19:30 Удивительные факты

20:20 Парафраз

20:25 5 хвилин для змін

20:55 Вісті надії

21:00 Дитяча програма»Малюваки»

21:05 Дитяча програма «КоМарко»

21:10 Аудіокнига

21:50 Вісті надії

22:00 Дорогами християнства

22:40 Біблія продовжує говорити

23:10 Аудіокнига

23:40 Парафраз

23:45 5 хвилин для змін

00:00 Статус: мама

00:05 Територія відкриттів

00:10 Вопрос доктору

00:30 Готуймо з любов’ю

01:00 Познавая непостижимое

01:30 Територія успіху

01:35 Теплі історії до чаю

01:40 Поезія надії

02:00 Зустріч з лікарем

02:30 Под абажуром

03:00 Дитяча програма «Малюваки»

03:05 Дитяча програма «КоМарко»

03:20 Сложных текстов нет

03:30 Аудіокнига

04:00 Статус: мама

04:05 Територія відкриттів

04:10 Вопрос доктору

04:15 Теплі історії до чаю

04:20 Поезія надії

04:45 Парафраз

04:50 5 хвилин для змін

05:10 Готуймо з любов’ю

05:45 Сложных текстов нет

06:00 Статус: мама

06:05 Територія відкриттів

06:10 Вопрос доктору

06:15 Парафраз

06:20 5 хвилин для змін

06:25 Територія успіху

06:40 Ранкове натхнення

06:50 Вісті надії

07:00 Ранкова програма «Wake Up» (прямий ефір)

10:00 Статус: мама

10:05 Територія відкриттів

10:10 Вопрос доктору

10:15 Парафраз

10:20 5 хвилин для змін

10:25 Ранкове натхнення

10:40 Дитяча програма «Малюваки»

10:45 Дитяча програма «КоМарко»

10:50 Територія успіху

10:55 Вісті надії

11:00 Музична програма»Сієста» (прямий ефір)

13:00 Музична програма «Порція настрою» (прямий ефір)

15:00 Музична програма «InTime» (прямий ефір)

17:00 Музична програма «Трамвай-шоу» (прямий ефір)

19:00 Радіовечір з Олександром Погрібним (прямий ефір)

20:00 Готуймо з любов’ю

20:10 Теплі історії до чаю

20:15 Поезія надії

20:20 Парафраз

20:25 5 хвилин для змін

20:40 Територія успіху

20:55 Вісті надії

21:00 Дитяча програма «Малюваки»

21:05 Дитяча програма «КоМарко»

21:10 Аудіокнига

21:50 Вісті надії

22:00 Познавая непостижимое

22:40 Територія успіху

22:45 Теплі історії до чаю

22:50 Поезія надії

23:10 Аудіокнига

23:40 Парафраз

23:45 5 хвилин для змін

00:00 2-Я — одне життя

00:30 Life Style

01:00 Біблія продовжує говорити

02:00 Надія для світу

02:30 Реформація. 500

02:55 Реформація в особах

03:00 Дитяча програма «Радіошкола «Ерудит»

03:05 Дитяча програма «КоМарко»

03:30 Аудіокнига

04:00 2-Я — одне життя

04:45 Парафраз

04:50 5 хвилин для змін

05:10 Life Style

06:00 2-Я — одне життя

06:15 Парафраз

06:10 5 хвилин для змін

06:40 Ранкове натхнення

06:50 Вісті надії

07:00 Ранкова програма «Wake Up» (прямий ефір)

10:00 2-Я — одне життя

10:15 Парафраз

10:20 5 хвилин для змін

10:25 Ранкове натхнення

10:40 Дитяча програма «Радіошкола «Ерудит»

10:45 Дитяча програма «КоМарко»

10:55 Вісті надії

11:00 Зустріч з лікарем (прямий ефір)

11:50 Вісті надії

12:00 Імпульс (прямий ефір)

12:30 Life Style

12:50 Вісті надії

13:00 Музична програма «Порція настрою» (прямий ефір)

15:00 Музична програма «InTime» (прямий ефір)

17:00 Музична програма «Трамвай-шоу» (прямий ефір)

19:00 Друге дихання з Сергієм Степанюком

20:00 Life Style

20:20 Парафраз

20:25 5 хвилин для змін

20:55 Вісті надії

21:00 Дитяча програма»Радіошкола «Ерудит»

21:05 Дитяча програма «КоМарко»

21:10 Аудіокнига

21:50 Вісті надії

22:00 Реформація. 500

22:23 Реформація в особах

22:40 Надія для світу

23:10 Аудіокнига

23:40 Парафраз

23:45 5 хвилин для змін

00:00 Радіовечір з Олександром Погрібним

01:00 Статус: мама

00:05 Територія відкриттів

00:10 Вопрос доктору

00:15 Шпаргалка для батьків

00:30 Давайте жити дружно

02:00 Музична програма «Струни серця»

02:50 Страницы для души

03:00 Дитяча програма «Еліне подвір’ячко»

03:05 Дитяча програма «Вечірня історія від Добрячка»

03:20 Сложных текстов нет

03:30 Аудіокнига

04:00 Статус: мама

04:05 Територія відкриттів

04:10 Вопрос доктору

04:20 Шпаргалка для батьків

04:45 Парафраз

04:50 5 хвилин для змін

05:10 Давайте жити дружно

05:45 Сложных текстов нет

06:00 Статус: мама

06:05 Територія відкриттів

06:10 Вопрос доктору

06:15 Парафраз

06:20 5 хвилин для змін

06:25 Територія успіху 

06:40 Ранкове натхнення

06:50 Вісті надії

07:00 Ранкова програма «Wake Up» (прямий ефір)

10:00 Статус: мама

10:05 Територія відкриттів

10:10 Вопрос доктору

10:15 Парафраз

10:20 5 хвилин для змін

10:25 Ранкове натхнення

10:40 Дитяча програма «Еліне подвір’ячко»

10:45 Дитяча програма «Вечірня історія від Добрячка»

10:50 Територія успіху

10:50 Вісті надії

11:00 Музична програма «Сієста» (прямий ефір)

13:00 Музична програма «Порція Настрою» (прямий ефір)

15:00 Дорогами християнства

15:30 Шпаргалка для батьків

15:50 Вісті надії

16:00 Музична програма «Струни серця»

16:50 Вісті надії

17:00 Суботній вечір (прямий ефір)

18:00 Вісті надії

18:10 Нагорная проповедь — современная этика (О.Болотніков)

18:50 Вісті надії

19:00 Суботній вечір

20:00 Шпаргалка для батьків

20:20 Парафраз

20:25 5 хвилин для змін

20:40 Територія успіху

20:45 Сложных текстов нет

20:55 Вісті надії

21:00 Дитяча програма «Еліне подвір’ячко»

21:05 Дитяча програма «Вечірні історії від Добрячка»

21:10 Аудіокнига

21:50 Вісті надії

22:00 Нагорная проповедь — современная этика (О. Болотніков)

22:40 Територія успіху

22:45 Страницы для души

23:10 Аудіокнига

23:40 Парафраз

23:45 5 хвилин для змін

00:00 Суботній вечір

01:00 Дорогами християнства

02:00 Музична програма «Струни серця»

03:00 Дитяча програма «ZooTime»

03:05 Дитяча програма «Дружболандія»

03:30 Аудіокнига

04:00 Музична програма «Доверяю»

05:00 Реформація.500

05:40 Вісті надії

06:00 Школа батьківства

06:05 Абетка шлюбу

06:10 Начинка відпочинку

06:20 Ранкове натхнення

06:40 Парафраз 

06:50 Вісті надії

07:00 Музична програма «Доверяю»

08:00 Музична програма «Музика натхнення»

09:00 Музична програма «Струни серця»

10:00 В контексті

10:55 Ранкове натхнення

11:00 Дитяча програма «ZooTime»

11:05 Дитяча програма «Дружболандія»

11:10 Парафраз

11:30 Богослужіння (прямий ефір)

13:00 Музична програма «ДЖЕМ» (ТК «Надія»)

14:00 Дорогами християнства

14:30 Начинка відпочинку

15:00 Музична програма «Музика натхнення»

16:00 Реформація. 500

16:30 Школа батьківства

16:35 Абетка шлюбу

16:40 Начинка відпочинку

17:00 Суботній вечір

18:00  Музична програма «ДЖЕМ» (ТК «Надія»)

19:00 Друге дихання з Сергієм Степанюком

20:30 Школа батьківства

20:35 Абетка шлюбу

20:40 Начинка відпочинку

20:50 Парафраз

21:00 Дитяча програма»ZooTime»

21:05 Дитяча програма «Дружболандія»

21:10 Аудіокнига

21:50 Вісті надії

22:00 Суботній вечір

23:10 Аудіокнига

23:40 Вісті надії

Содержимое вкладки