Програма радіопередач

00:00 Вечірня музична програма «Музика надії»

01:00 «Гармонія здоров’я»

01:30 «ZooTime»

01:35 «КоМарко»

01:40 «Плоди Духа», Ігор Корещук

02:00 «У ритмі прекрасного»

02:20 «Шпаргалка для батьків»

03:00 Аудіокнига

03:30 «Абетка шлюбу»

03:40 «Там, де поезія»

04:00 Аудіокнига

04:30 «Музика натхнення»

05:30 «Територія відкриттів»

05:35 «Голос надії», Іван та Агнеса Чернички

06:00 «Доверяю»

07:00 Новини «Вісті надії»

07:10 «Абетка шлюбу»

07:30 «Ранкове натхнення»

07:35 «Гармонія здоров’я»

08:00 «Музика натхнення»

10:00 «Струни серця»

10:55 «Ранкове натхнення»

11:00 «Голос надії», Іван та Агнеса Чернички

12:00 «Імпульс»

12:30 «Територія відкриттів»

12:45 «Плоди Духа», Ігор Корещук

13:00 «Порція настрою»

15:00 «Гармонія здоров’я»

14:30 «Абетка шлюбу»

14:35 «Територія успіху»

14:40 «Територія відкриттів»

15:00 «Струни серця»

15:40 «Територія відкриттів»

16:00 «ZooTime»

16:05 «КоМарко»

16:20 Аудіокнига

16:40 «Голос надії», Іван та Агнеса Чернички

17:00 Денна музична програма «Музика надії»

18:00 «Там, де поезія»

18:20 «Територія успіху»

18:50 Новини «Вісті надії»

19:00 «Трамвай-шоу»

21:00 Дружболандія

21:20 Аудіокнига

21:50 Новини «Вісті надії»

22:00 «У ритмі прекрасного»

23:00 «Реформація 500»

23:20 «Територія успіху»

23:30 Новини «Вісті надії»

00:00 «Там, де поезія»

00:20 Аудіокнига

01:00 «Зустріч з лікарем»

01:30 «Малюваки»

01:35 «КоМарко»

02:00 «У ритмі прекрасного»

03:00 Аудіокнига

03:30 «5 хвилин для вічності»

03:40 «Надія для світу»

04:00 Аудіокнига

04:30 «Гармонія здоров’я»

05:00 «Там, де поезія»

05:10 «Под абажуром»

05:35 «Голос надії», Іван та Агнеса Чернички

06:00 «Зустріч з лікарем»

06:30 «Ранкове натхнення»

06:40 «Вопрос к доктору»

06:45 Новини «Вісті надії»

07:00 Ранкова програма «Wake Up» (прямий ефір)

10:00 «Life Style»

10:10 «Парафраз»

10:20 «Там, де поезія»

10:30 «5 хвилин для змін»

11:00 «2 Я – одне життя»

11:35 «Ранкове натхнення»

11:50 Новини «Вісті надії»

12:00 «Life Style»

12:15 «Вопрос к доктору»

12:25 «Надія для світу»

12:50 Новини «Вісті надії»

13:00 «Порція настрою» (прямий ефір)

13:50 Новини «Вісті надії»

14:50 Новини «Вісті надії»

15:00 «In Time» (прямий ефір)

15:50 Новини «Вісті надії»

16:50 Новини «Вісті надії»

17:00 «Травай-шоу» (прямий ефір)

17:50 Новини «Вісті надії»

18:50 Новини «Вісті надії»

19:00 Радіовечір з Олександром Погрібним (прямий ефір)

20:00 «Малюваки»

20:05 «КоМарко»

20:40 «Голос надії», Іван та Агнеса Чернички

21:00 «КоМарко»

21:10 Новини «Вісті надії»

21:20 Аудіокнига

21:50 Новини «Вісті надії»

22:00 «Life Style»

22:10 «Надія для світу»

22:40 «2 Я — одне життя»

23:00 Аудіокнига

00:00 Аудіокнига

01:00 «Давайте жити дружно»

01:30 «Еліне подвір’ячко»

01:35 «КоМарко»

02:00 «У ритмі прекрасного»

03:00 Аудіокнига

03:30 «5 хвилин для вічності»

03:40 «Готуємо з любов’ю»

04:00 «Под абажуром»

04:30 «Давайте жити дружно»

05:00 «Територія успіху»

05:20 «Там, де поезія»

05:30 «Плоди Духа», Ігор Корещук

06:00 «Готуємо з любов’ю»

06:15 «Територія відкриттів»

06:30 «Ранкове натхнення»

06:45 Новини «Вісті надії»

07:00 Ранкова програма «Wake Up» (прямий ефір)

10:00 «Територія відкриттів»

10:05 «Парафраз»

10:15 «Там, де поезія»

10:30 «5 хвилин для змін»

11:00 «Зустріч з лікарем» (прямий ефір)

11:35 «Ранкове натхнення»

11:50 Новини «Вісті надії»

12:00 «Територія успіху»

12:20 «Готуймо з любов’ю»

12:50 Новини «Вісті надії»

13:00 «Порція настрою» (прямий ефір)

13:50 Новини «Вісті надії»

14:50 Новини «Вісті надії»

15:00 «In Time» (прямий ефір)

15:50 Новини «Вісті надії»

16:50 Новини «Вісті надії»

17:00 «Травай-шоу» (прямий ефір)

17:50 Новини «Вісті надії»

18:50 Новини «Вісті надії»

19:10 «Малюваки»

19:15 «КоМарко»

19:30 «Помоліться за мене» (прямий ефір)

20:30 «Територія успіху»

20:35 «Парафраз»

20:50 Новини «Вісті надії»

21:00 «Малюваки»

21:05 «КоМарко»

21:20 Аудіокнига

21:50 Новини «Вісті надії»

23:00 «Там, де поезія»

23:30 «Под абажуром»

00:00 Аудіокнига

01:00 «Таємниці Всесвіту»

01:30 «ZooTime»

01:35 «КоМарко»

01:40 «Надія для світу»

02:00 «У ритмі прекрасного»

03:00 Аудіокнига

03:30 «5 хвилин для вічності»

03:40 «Шпаргалка для батьків»

04:00 «Дорогами християнства»

04:30 «Музика натхнення»

05:30 «Вопрос к доктору»

06:00 «Шпаргалка для батьків»

06:05 «2 Я — одне життя»

06:20 «Вопрос к доктору»

06:30 «Ранкове натхнення»

06:45 Новини «Вісті надії»

07:00 Ранкова програма «Wake Up» (прямий ефір)

10:00 «Школа батьківства»

10:20 «Вопрос к доктору»

10:30 «5 хвилин для змін»

11:00 «2 Я — одне життя»

11:35 «Ранкове натхнення»

11:50 Новини «Вісті надії»

12:00 «Там, де поезія»

12:30 «Голос надії», Іван та Агнеса Чернички

12:50 Новини «Вісті надії»

13:00 «Порція настрою» (прямий ефір)

13:50 Новини «Вісті надії»

14:50 Новини «Вісті надії»

15:00 «In Time» (прямий ефір)

15:50 Новини «Вісті надії»

16:50 Новини «Вісті надії»

17:00 «Трамва-шоу» (прямий ефір)

17:50 Новини «Вісті надії»

18:50 Новини «Вісті надії»

19:00 Радіовечір з Олександром Погрібним (прямий ефір)

20:00 «Надія для світу»

20:20 «Дорогами християнства»

20:45 «Там, де поезія»

20:50 Новини «Вісті надії»

21:00 «КоМакрко»

21:05 «Малюваки»

21:10 «Голос надії», Іван та Агнеса Чернички

21:20 Аудіокнига

21:50 Новини «Вісті надії»

22:00 «ZooTime»

22:05 «КоМарко»

22:10 «Парафраз»

23:00 Аудіокнига

23:25 «Там, де поезія»

23:30 «Таємниці Всесвіту»

00:00 Аудіокнига

01:00 «Зустріч з лікарем»

01:30 «Еліне подвір’ячко»

01:35 «КоМарко»

01:40 «Там, де поезія»

02:00 «У ритмі прекрасного»

03:00 Аудіокнига

03:30 «5 хвилин для вічності»

03:40 «Абетка шлюбу»

03:50 «Територія відкриттів»

04:00 Аудіокнига

04:30 «В контексті»

05:30 «Там, де поезія»

06:00 «Абетка шлюбу»

06:10 «Територія відкриттів»

06:15 «Голос надії», Іван та Агнеса Чернички

06:30 «Ранкове натхнення»

06:45 Новини «Вісті надії»

07:00 Ранкова програма «Wake Up» (прямий ефір)

10:00 «Територія відкриттів»

10:10 «Life Style»

10:30 «5 хвилин для змін»

11:00 «Зустріч з лікарем» (прямий ефір)

11:35 «Ранкове натхнення»

11:50 Новини «Вісті надії»

12:00 «Імрульс» (прямий ефір)

12:40 «Територія успіху»

12:50 Новини «Вісті надії»

13:00 «Порція настрою» (прямий ефір)

13:50 Новини «Вісті надії»

14:50 Новини «Вісті надії»

15:00 «In Time» (прямий ефір)

15:50 Новини «Вісті надії»

16:50 Новини «Вісті надії»

17:00 «Трамвай-шоу» (прямий ефір)

17:50 Новини «Вісті надії»

18:50 Новини «Вісті надії»

19:00 «Друге дихання» з Сергієм Степанюком

20:30 «Там, де поезія»

20:50 Новини «Вісті надії»

21:00 «КоМарко»

21:10 «Територія успіху»

21:20 Аудіокнига

21:50 Новини «Вісті надії»

22:00 «Еліне подвір’ячко»

22:05 «КоМарко»

23:00 Аудіокнига

23:30 «Life Style»

23:30 «Територія успіху»

00:00 Вечірня музична програма «Музика надії»

01:00 «Гармонія здоров’я»

01:30 «Дружболандія»

01:35 «Лісові пригоди»

02:00 «У ритмі прекрасного»

03:00 Аудіокнига

03:30 «5 хвилин для вічності»

03:40 «Мозаїка батьківства»

03:50 «Вопрос к доктору»

04:00 Аудіокнига

04:30 «Музика натхнення»

05:30 «2 Я — одне життя»

06:00 «Готуємо з любов’ю»

06:15 «Мозаїка батьківства»

06:20 «Вопрос к доктору»

06:45 Новини «Вісті надії»

07:00 Ранкова програма «Wake Up» (прямий ефір)

10:00 «Музика натхнення»

11:00 «2 Я — одне життя»

11:35 «Ранкове натхнення»

11:50 Новини «Вісті надії»

12:00 «Таємниці Всесвіту»

12:30 «Голос надії», Іван та Агнеса Чернички

12:50 Новини «Вісті надії»

13:00 «Порція настрою» (прямий ефір)

13:50 Новини «Вісті надії»

14:50 Новини «Вісті надії»

15:00 «2 Я — одне життя»

15:15 «Мозаїка батьківства»

15:20 «Вопрос к доктору»

15:30 «5 хвилин для вічності»

15:50 Новини «Вісті надії»

16:00 «Дружболандія»

16:05 «Радіошкола»

16:20 Аудіокнига

16:50 Новини «Вісті надії»

17:00 Денна музична програма «Музика надії»

18:00 Новини «Вісті надії»

18:55 «Голос надії», Іван та Агнеса Чернички

19:10 Новини «Вісті надії»

19:30 «Суботній вечір»

20:20 «Надія для світу»

20:50 Новини «Вісті надії»

21:00 «Лісові пригоди»

21:20 Аудіокнига

21:50 Новини «Вісті надії»

22:00 «Дружболандія»

22:05 «Радіошкола»

22:20 Аудіокнига

23:00 Аудіокнига

23:30 «Под абажуром»

00:00 Вечірня музична програма «Музика надії»

01:00 «Мозаїка батьківства»

01:10 «Шпаргалка для батьків»

01:30 «ZooTime»

01:35 «КоМарко»

02:00 «У ритмі прекрасного»

02:20 «Шпаргалка для батьків»

03:00 Аудіокнига

03:30 «Давайте жити дружно»

04:00 «Дорогами християнства»

04:30 «Музика натхнення»

05:30 «Шпаргалка для батьків»

06:00 «Доверяю»

07:00 Новини «Вісті надії»

07:10 «Давайте жити дружно»

07:30 «Ранкове натхнення»

07:35 «Мозаїка батьківства»

08:00 «Музика натхнення»

09:00 «Струни серця»

10:00 «В контексті»

10:55 «Ранкове натхнення»

11:30 «Богослужіння» (прямий ефір), ТК «Надія»

13:00 «Порція настрою»

15:00 «Друге дихання з Сергієм Степанюком»

16:00 «ZooTime»

16:05 «КоМарко»

16:20 Аудіокнига

17:00 «Трамвай-шоу»

19:00 Новини «Вісті надії»

19:30 «Дорогами християнства»

20:00 «У ритмі прекрасного»

21:00 Дитячі історії

21:20 Аудіокнига

21:50 Новини «Вісті надії»

22:00 Вечірня музична програма «Музика надії»

23:00 «Дорогами християнства»

23:30 Новини «Вісті надії»