[qt-caption title=”Творимо історію разом”]

Радіо «Голос Надії» – це «голос» підтримки, натхнення, та розуміння. Окрім музичних блоків в ефірі станції лунають духовні, молодіжні, науково-просвітницькі, пізнавальні, соціальні, дитячі, музичні, сімейні програми та програми про здоров’я. Діяльність радіостанції базується на християнських цінностях та переконаннях, саме тому контент радіо “Голос Надії” – це позитивний меседж, промінь надії у кожен дім та у кожне серце.

Неможливо починати день, коли ви духовно не «зарядженні». Починайте свій день разом з нами, ми заряджаємо!

Ви можете слухати нас через мобільний додаток: Радіо «Голос Надії», подкаст – Soundcloud, прямі ефіри на сторінці радіо у Facebook та Youtube. Радіо «Голос Надії» – це перше християнське радіо, яке почало виробляти контент з 1995 року. На сьогоднішній день радіо транслює 60 програм, з яких 9 в прямому ефірі.
Ми даруємо надію та заряджаємо! Починай кожен день з нами.
Приєднуйся до соціальних мереж, а саме: instagram, youtube, facebook.

Радіо «Голос Надії» – це твоє радіо!

[qt-spacer]
[qt-caption title=”Наші програми” size=”l”][qt-spacer size=”s”][qt-category-grid amount=”6″ hide_empty=”1″ include=”194,188,185,238,197,” exclude=””][qt-series-grid-small amount=”6″ hide_empty=”0″ exclude=””]
[qt-caption title=”Наша команда” size=”l”][qt-spacer size=”s”]

Кирило Андрєєв

ВЕДУЧИЙ

Ведучий програми «2Я – одне життя».

Актор, викладач риторики. Творча та духовна особистість. Грає на фортепіано, любить спорт і дотримується здорового способу життя.

Html code here! Replace this with any non empty text and that's it.

Іван Романюк

ВЕДУЧИЙ

Ведучий програми «Порція настрою», «WakeUp», продюсер радіо-студії.

В дитинстві хотів працювати на заводі великих конструкцій. Любить картоплю в будь-якому вигляді, хоч 5 раз на день. Найголовніше в житті – час. Має надію, що встигне все. Не сидить на місці. Готує найсмачнішу запіканку «Joice».

Костянтин Прибиловський та Адель Пархоменко

ВЕДУЧІ

Ведучі програми «Трамвай Шоу».

Костя – хлопець, якого знає кожний район Львова. Крім того, що він ведучий «Трамвай Шоу», Костя актор фізичного театру. Все життя займається спортом. Хобі: кікбоксинг, акробатика, боротьба. В дитинстві мріяв жити в джунглях, як Мауглі і спілкуватися з тваринами. Наразі, фаворитом з тварин для Кості є собаки.

Улюблена цитата : «Усе життя дано, щоб змінити душу.» Петро Мамонов

Адель – мрійлива дівчина, яка не боїться змін.

Пише музику, захоплюється зйомками, обожнює читати. В дитинстві мріяла написати книгу, яка б змінила світ! «Коли хтось хоче пізнати мене глибше, спочатку я прошу прочитати книгу А. Екзюпері «Маленький Принц». В цій книзі я бачу себе. Цікаво, що різні періоди життя, у різних образах.» – говорить Адель.

Улюблена цитата : «Обійми світ твого ближнього – і він відкриється тобі» – Лоран Гунель.

Андрій Дрозда

ВЕДУЧИЙ

Ведучий програми «Siesta».

Любить активний відпочинок, знає про нього все. Любить життя та свою дружину. Хобі: барабани, плавання і гастрономія. Грає на скрипці, подорожує, іноді уявляє себе актором серіалу «Друзі». Улюблена страва – вареники.

Андрій Гоцуляк

ВЕДУЧИЙ

Ведучий програми «Wake UP», ком’юніті спеціаліст yesHEis.

«Дуже люблю все, що пов’язане з маяками, тому і колекціоную їх, з цим і пов’язане велике бажання поїхати на маяк і провести там пару днів і ночей. Вважаю себе комунікабельним, і це мабуть єдина моя риса яку люблю.»

Богдан Нестеренко

ВЕДУЧИЙ

Ведучий програми «Територія відкриттів» та «Територія успіху» , монтаж рубрик «Сложных текстов нет» та «Вопрос доктору».

Хоббі : музика, технолігії та література.
Улюблена страва: шаурма та суши
В дитинстві хотів бути винахідником та музикантом.
Цитата яка надихає: “Стремись не к тому, чтобы добиться успеха, а к тому, чтобы твоя жизнь имела смысл!”
Эйнштейн Альберт

Олександр Погрібний

ВЕДУЧИЙ

Ведучий програми «Радіовечір з Олександром Погрібним».

«Працюю на радіо і телебаченні вже 9 років, закохавшись в цю роботу з приходом на Полтавське обласне радіо. Багато часу присвячую різним проектам, але найбільше люблю через обговорення новин з експертами і служителями у власній програмі шукати відповіді на непрості, але важливі для життя кожного християнина питання. Улюблена фраза: “Вибір є завжди. Але важливо зробити правильний вибір”. Молю Бога, щоб наша робота на радіо допомагала слухачам зробити найважливіший вибір у житті!» – говорить Олександр.

Володимир Гриневич

ВЕДУЧИЙ

Ведучий програми «5 хвилин для змін».

Батько двох дітей та щасливий дідусь. Пастор, духовний наставник. Довгий час виконував служіння в Америці. В минулому обирав між служінням пастора та естрадою. Володимир як ніхто інший знає, що таке переїзд, бо ж з сім’єю мав більше 7 переїздів між містами. А також цікаві факти про Володимира: служив в армії, грав на трубі. У школі був відмінником.

Даша Богданова та Костянтин Анікєєв

ВЕДУЧІ

Даша Богданова , ведуча програми «Счастливой субботы» та продюсер цієї ж програми на телеканалі «Надія».

Обожнює вивчати нові мови. Ось зараз на меті іспанська. У дитинстві мріяла працювати на телебаченні. Як бачите, мрії здійснюються. Улюблена цитата: “Если отложить в сторону гордость и себялюбие, большинство проблем можно было бы решить за пять минут” Э. Уайт

Костянтин Анікєєв, ведучий програми «Счастливой субботы».

Почав працювати в медіа сфері зовсім юним, але на сьогоднішній день досягнув гарних результатів. Знає як втримати увагу слухача. Цілеспрямований та організований.

Анна Балігар, Ілля Слегкін та Анна Рябенко

ВЕДУЧІ

Анна Балігар, ведуча програми «In time».

Люблю тепло і естетику. Мрію видати збірку власних поезій. Граю на фортепіано, фотографую, пишу вірші.
Одна з улюблених цитат: “Лише серце добре бачить. Найголовнішого не побачиш очима”.

Ілля Слегкін ,ведучий програми «In Time».

Любить детективи (читати книги, дивитись фільми та серіали), захоплюється фотографією, любить подорожувати, грати в настільні ігри, кататися на велосипеді, спілкуватись з цікавими новими людьми, виступає в театрі і найголовніше – обожнює працювати на радіо. «Шлях на радіо був не зовсім легкий тому моя порада вам друзі: якщо у вас щось не виходить з першого разу не опускайте руки, працюйте над собою і у вас все вийде.»

Анна Рябенко, ведуча програми «In time» та «Вісті Надії.

З дитинства мріяла лікувати людям зуби, але тепер теплими історіями на радіо лікує слухачам серця. Окрім ЗМІ, захоплюється і шалено поринає в музику. Альбом “Відверто” – ANNIKA, вже можна слухати на усіх музичних платформах! «Саме там моя душа знайшла себе. Тому, все більше і більше хочу писати пісень! Але поки задоволена тим, що маю. Конкретної фрази, яка є девізом чи постійним натхненням – немає в мене, адже життя змінюється, а ми разом з ним. Просто завжди варто йти до своєї мрії… крізь високі стіни чи то кам’янисті скелі.» – говорить Аня.