LifeStyle Малайзія

Малайзія

Малайзія — це федерація, яка складається з 13 штатів, одинадцять з яких розташовані на Малайському півострові, а два — на острові Борнео. Столицею Малайзії є місто Куала-Лумпур. Це найбільше місто в країні та за сумісництвом її фінансовий та комерційний центр.
А також у програмі:
“Стиль і мода”:Ніколи не вказуйте на предмет або людину вказівним пальцем. Для цього використовується великий палець руки, інші пальці при цьому мають бути зігнуті.У місцевих річках краще не купатись, вода брудна і водиться дуже багато крокодилів.
“Стильні речі “:Навколо Борнео дуже багато маленьких і мальовничих острівців. На одному з таких острівців є атракціон – прогулянки по морському дну. На плечі надівається такий купол з подачею туди кисню і вагою в 35 кг. Далі потрібно спуститись з плавучої платформи по драбинці метрів на 5 вниз, і вуаля – з допомогою 35 кг ви, не поспішаючи, гуляєте по морському дну і спілкуєтеся з місцевою флорою і фауною.
“Стильно бути здоровим “:У національній кухні Малайзії основним інгредієнтом для гарніру є рис. Яка користь і шкода рису з урахуванням його сортів?
Стиль може проявлятись у багатьох сферах вашого життя. Створюйте свій стиль разом з нами!

Інші епізоди