Нові можливості для мовлення

Телеканал «Надія». Для жителів України вже стало звичним це словосполучення. В багатьох обласних і районних центрах вдячні глядачі щодня вмикають телевізори і поринають у світ християнського телебачення.

 

about_bannerЗдавалося б, що можна ще нового очікувати від творців телеканалу, але 9 липня 2015 року відбулася подія, яка не тільки стала приємним сюрпризом для команди, що працює над створенням медіа-контенту, але й в скорому майбутньому стане приємним відкриттям для… слухачів радіо в декількох районних центрах України.

 

Справа в тому, що радіо «Голос надії», котре віднедавна стало частиною медіа-групи «Надія», в конкурсі на отримання ліцензії на мовлення в ФМ- і УКХ-діапазонах в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення виграло право на цілодобову присутність в ефірі в 9 точках України.

 

Серед них:
— Тячівський район Закарпатської області — 87,7 МГц;
— Володарський район Київської області — 101,2 МГц;
— Новоархангельський район Кіровоградської області — 90,4 МГц;
— Устинівський район Кіровоградської області — 90,9 МГц;
— Турківський район Львівської області — 89 МГц;
— Ананьївський район Одеської області — 105,6 МГц;
— Зінківський район Полтавської області — 107,5 МГц;
— Великобурлуцький район Харківської області — 99,6 МГц;
— Звенигородський, Лисянський та Тальнівський райони Черкаської області — 103,2 МГц.

 

Варто зазначити, що конкурс відбувався досить відкрито і прозоро. Комісія вислухала представників кожного з претендентів на ті чи інші частоти, не дивлячисмь на те, що до участі в конкурсі було допущено 43 телерадіоорганізації, від яких в Національну раду надійшло 180 заявок.

 

Радіо «Голос надії» вже має свою аудиторію за довгих 20 років свого існування. Програми цієї радіостанції стали улюбленими для слухаців першого каналу Національного радіо і радіо «Ера-ФМ». З недавніх пір радіо можна почути і в Інтернеті за адресою radio.hope.ua

 

Програми «Голосу надії» відрізняються направленістю на гармонійний розвиток стосунків у сім’ї, здоровий спосіб життя та духовне виховання підростаючого покоління.