More

    ПРОГРАМА ЕФІРУ

    00:00 Вечірня музична програма

    01:00  Музична програма “Музика натхнення”

    02:00  Дорогами христиняства

    02:30 Музична програма “Струни серця”

    03:20 Вісті надії

    03:30  Аудіокнига

    03:50 Готуймо з любов’ю

    04:00 Музична програма “Музика натхнення”

    05:00 Життєво важливо

    05:40 Вісті надії

    05:55 Гімн України та Отче наш 

    06:00 2 Я – одне життя 

    06:20 Ранкове натхнення

    06:30 Дитяча програма “Радіошкола Ерудит”

    06:33 Дитяча програма ”Дружболандія”

    06:37 Дитяча програма “ZooTime” 

    06:50 Вісті надії

    07:00 Біблія продовжує говорити

    07:30 Практичне християнство

    07:40 Life Style 

    08:00 Зустріч з лікарем 

    08:30 Готуймо з любов’ю

    08:50 Вісті надії

    09:00 Музична програма “Музика натхнення”

    10:00 2 Я – одне життя

    10:30 Біблія продовжує говорити

    10:55 Ранкове натхнення

    11:00 Практичне християнство 

    11:30 Life Style

    11:45 Життєво важливо

    12:00 Чернички

    12:20 Аудіокнига

    13:00 Біблія продовжує говорити

    13:20 Аудіокнига

    13:40 Практичне християнство 

    14:00 Музична програма “Струни серця” 

    15:00 Денна музична програма 

    16:00 Дорогами христиняства

    16:30 2 Я – одне життя

    17:00 Аудіокнига

    17:20 Практичне християнство

    17:40 Life Style 

    18:00 Музична програма “Музика натхнення” 

    19:00 Аудіокнига

    19:20 Чернички 

    20:00 Музична програма “Струни серця”

    21:00 Дитяча програма”ZooTime”

    21:03 Дитяча програма ”Дружболандія”

    21:10 Аудіокнига

    21:50 Вісті надії 

    22:00 Вечірня музична програма 

    23:10 Аудіокнига 

    23:40 Вісті надії

    23:55 Гімн України та Отче наш

    00:00 Зустріч з лікарем

    00:30 Аудіокнига

    01:00 Проповідь Ігоря Корещука 

    01:30 Реформація в особах 

    01:40 Там, де поезія 

    02:00 Давайте жити дружно 

    02:30 Аудіокнига

    03:00 Под абажуром

    03:30 Аудіокнига 

    04:00 Bible English 

    04:15 Реформація в особах 

    04:50 5 хвилин для змін 

    05:10 Давайте жити дружно 

    05:40 Там, де поезія

    05:55 Гімн України та молитва Отче наш 

    06:00 Життєво важливо

    06:15 5 хвилин для змін

    06:20 Bible English

    06:30 Дитяча програма “КоМарко”

    06:33 Дитяча програма “Історія для малечі”

    06:37 Дитяча програма “Малюваки”  

    06:45 Ранкове натхнення 

    06:50 Вісті надії 

    07:00 Ранкова програма “Wake Up” (прямий ефір)

    10:00 Життєво важливо 

    10:20 5 хвилин для змін

    10:25 Ранкове натхнення 

    10:40 Bible English 

    10:55 Вісті надії 

    11:00 Музична програма “Сієста” (прямий ефір) 

    11:50 Вісті надії 

    12:50 Вісті надії 

    13:00 Музична програма “Порція Настрою” (прямий ефір) 

    15:00 Музична програма “InTime” (прямий ефір) 

    17:00 Музична програма “Трамвай-шоу” (прямий ефір) 

    19:00 Радіовечір з Олександром Погрібним (прямий ефір) 

    20:00 Bible English

    20:05  Аудіокнига

    20:25 5 хвилин для змін

    20:40 Життєво важливо

    20:55 Вісті надії 

    21:00 Дитяча програма “КоМарко”

    21:03 Дитяча програма “Історія для малечі” 

    21:10 Аудіокнига 

    21:50 Вісті надії 

    22:00 Проповідь Ігоря Корещука 

    22:40 Там, де поезія 

    22:50 Реформація в особах 

    23:10 Аудіокнига 

    23:45 5 хвилин для змін 

    23:55 Гімн України та молитва Отче наш

    00:00 2 Я – одне життя

    00:20 Вісті надії  

    00:30 Life Style

    00:50 Мішечок щастя 

    01:00 Друге дихання з Сергієм Степанюком 

    02:00 Біблія продовжує говорити 

    02:30 Дорогами християнства 

    03:05 Мішечок щастя

    03:20 Вісті надії 

    03:30 Аудіокнига 

    04:00 2 Я – одне життя

    04:15 Life Style 

    04:45 Парафраз 

    04:50 5 хвилин для змін 

    05:10 Аудіокнига 

    05:40 Вісті надії 

    05:55 Гімн України та Отче наш 

    06:00 2 Я – одне життя 

    06:15 5 хвилин для змін 

    06:20 Практичне християнство

    06:30 Дитяча програма”КоМарко”

    06:33 Еліне подвір’ячко

    06:37 Дитяча програма”Малюваки”

    06:45 Ранкове натхнення 

    06:50 Вісті надії 

    07:00 Ранкова програма “Wake Up” (прямий ефір) 

    10:00 2 Я – одне життя 

    10:15 Парафраз 

    10:20 5 хвилин для змін 

    10:25 Ранкове натхнення 

    10:40 Life Style 

    10:55 Вісті надії 

    11:00 Зустріч з лікарем (прямий ефір)

    11:30 Практичне християнство

    11:50 Вісті надії 

    12:00 Біблія продовжує говорити

    12:20 Мішечок щастя 

    12:30 Життєво важливо

    12:50 Вісті надії 

    13:00 Музична програма “Порція настрою” (прямий ефір) 

    15:00 Музична програма “InTime” (прямий ефір) 

    17:00 Музична програма “Трамвай-шоу” (прямий ефір) 

    19:00  Помоліться за мене (прямий ефір)

    20:00 Life Style

    20:15 Практичне християнство 

    20:20 Парафраз 

    20:25 5 хвилин для змін

    20:40 Мішечок щастя 

    20:55 Вісті надії 

    21:00 Дитяча програма”КоМарко”

    21:03 Дитяча програма”Вечірня зірка” 

    21:10 Аудіокнига 

    21:50 Вісті надії 

    22:00 Дорогами християнства 

    22:40 Біблія продовжує говорити 

    23:10 Аудіокнига 

    23:40 Парафраз 

    23:45 5 хвилин для змін 

    23:55 Гімн України та Отче нашА

    00:00 Рожеві окуляри

    00:40 Аудіокнига 

    00:30 Bible English

    01:00 Життєво важливо

    01:20 Готуймо з любов’ю

    01:40 Поезія надії 

    02:00 Зустріч з лікарем

    02:30 Аудіокнига

    03:00 Под абажуром

    03:30 Аудіокнига 

    04:05 Bible English 

    04:20 Поезія надії 

    04:50 5 хвилин для змін 

    05:10 Рожеві окуляри

    05:40 Готуймо з любов’ю

    05:55 Гімн України та Отче наш

    06:00 Життєво важливо

    06:15 5 хвилин для змін

    06:20 Bible English

    06:30 Дитяча програма “КоМарко”

    06:33 Радіошкола “Ерудит” 

    06:37 Дитяча програма “Лісові пригоди”

    06:45 Ранкове натхнення 

    06:50 Вісті надії 

    07:00 Ранкова програма “Wake Up” (прямий ефір) 

    10:00 Життєво важливо

    10:20 5 хвилин для змін 

    10:25 Ранкове натхнення 

    10:40 Поезія надії 

    10:55 Вісті надії 

    11:00 Музична програма”Сієста” (прямий ефір) 

    13:00 Музична програма “Порція настрою” (прямий ефір) 

    15:00 Музична програма “InTime” (прямий ефір) 

    17:00 Музична програма “Трамвай-шоу” (прямий ефір) 

    19:00 Радіовечір з Олександром Погрібним (прямий ефір) 

    20:00 Рожеві окуляри 

    20:25 5 хвилин для змін

    20:40 Життєво важливо 

    20:55 Вісті надії 

    21:00 Дитяча програма “КоМарко

    21:03 Дитяча програма “Лісові пригоди” 

    21:10 Аудіокнига

    21:40 Поезія надії  

    21:50 Вісті надії

    22:00 Надія для світу 

    22:40 Аудіокнига 

    23:10 Аудіокнига 

    23:45 5 хвилин для змін 

    23:55 Гімн України та Отче наш

    00:00 2 Я – одне життя

    00:20 Вісті надії  

    00:30 Life Style

    00:45 Чернички

    01:00 Біблія продовжує говорити

    01:30 Под абажуром

    02:00 Реформація 500

    02:30 Струни серця

    03:20 Вісті надії 

    03:30 Аудіокнига 

    04:00 2 Я – одне життя 

    04:50 5 хвилин для змін 

    05:10 Life Style

    05:40 Вісті надії  

    05:55 Гімн України та Отче наш 

    06:00 2 Я – одне життя 

    06:15 5 хвилин для змін

    06:20 Практичне християнство 

    06:30 Дитяча програма “Еліне подвір’ячко”

    06:33 Дитяча програма “Малюваки”

    06:37 Дитяча програма “Zoo Time”

    06:45 Ранкове натхнення 

    06:50 Вісті надії 

    07:00 Ранкова програма “Wake Up” (прямий ефір) 

    10:00 Біблія продовжує говорити

    10:20 5 хвилин для змін  

    10:25 Ранкове натхнення

    10:40 Практичне християнство

    10:55 Вісті надії 

    11:00 Зустріч з лікарем (прямий ефір) 

    11:30 2 Я – одне життя 

    11:50 Вісті надії 

    12:00 Чернички 

    12:30 Life Style 

    12:50 Вісті надії 

    13:00 Музична програма “Порція настрою” (прямий ефір) 

    15:00 Музична програма “InTime” (прямий ефір) 

    17:00 Музична програма “Трамвай-шоу” (прямий ефір) 

    19:00 Друге дихання з Сергієм Степанюком 

    20:00 Life Style

    20:15 Практичне християнство 

    20:25 5 хвилин для змін 

    20:55 Вісті надії

    21:00 Дитяча програма “Малюваки” 

    21:03 Дитяча програма “Вечірня історія від Добрячка” 

    21:10 Аудіокнига 

    21:50 Вісті надії 

    22:00 Реформація. 500 

    22:40 Біблія продовжує говорити 

    23:10 Аудіокнига 

    23:45 5 хвилин для змін 

    23:55 Гімн України та Отче наш

    00:00 Радіовечір з Олександром Погрібним

    01:00 Рожеві окуляри

    01:15 Bible English 

    01:30 Давайте жити дружно 

    02:00 Музична програма “Струни серця”

    03:00 Дорогами християнства

    03:30 Аудіокнига

    04:00 Рожеві окуляри

    04:15 Bible English

    04:50 5 хвилин для змін

    05:10 Давайте жити дружно

    05:55 Гімн України та Отче наш

    06:00 Рожеві окуляри

    06:15 5 хвилин для змін

    06:20 Bible English

    06:33 Радіошкола “Ерудит”

    06:37 Дитяча програма “Дружболандія

    06:45 Ранкове натхнення

    06:20 Bible English

    06:30 Дитяча програма “Грибні приповісті”

    06:50 Вісті надії

    07:00 Ранкова програма “Wake Up” (прямий ефір)

    10:00 Аудіокнига

    10:20 5 хвилин для змін

    10:25 Ранкове натхнення

    10:40 Життєво важливо

    10:55 Вісті надії

    11:00 Музична програма “Сієста” (прямий ефір)

    13:00 Музична програма “Порція Настрою” (прямий ефір)

    15:00 Проповідь Ігоря Корещука

    15:30 Аудіокнига

    15:50 Вісті надії

    15:55 Bible English

    16:00 Музична програма “Струни серця”

    16:50 Вісті надії

    17:00 Суботній вечір (прямий ефір)

    18:00 Вісті надії

    18:05 Рожеві окуляри

    18:20 Проповідь Ігоря Корещука

    18:50 Вісті надії

    19:00 Суботній вечір

    20:00 Аудіокнига 

    20:25 5 хвилин для змін

    20:40 Bible English

    20:55 Вісті надії

    21:00 Дитяча програма “Грибні приповісті”

    21:03 Дитяча програма “Дружболандія

    21:10 Аудіокнига

    21:50 Вісті надії

    22:00 Дорогами християнства

    22:40 Життєво важливо

    23:10 Аудіокнига

    23:45 5 хвилин для змін

    23:55 Гімн України та Отче на

    00:00 Суботній вечір

    01:00 Аудіокнига

    01:30 Аудіокнига

    01:50 Вісті надії

    02:00 Музична програма “Струни серця”

    03:20 Вісті надії

    03:30 Аудіокнига

    04:00 Музична програма “Музика натхнення”

    05:00 Реформація.500

    05:40 Вісті надії

    06:00 Школа батьківства

    06:05 Рожеві окуляри

    06:20 Ранкове натхнення

    06:30 Дитяча програма”Малюваки”

    06:33 Дитяча програма “Дитячі історії”

    06:37 Дитяча програма “ZooTime”

    06:50 Вісті надії

    07:00 Музична програма “Струни серця”

    08:00 Музична програма “Музика натхнення”

    09:00 Музична програма “Струни серця”

    10:00 В контексті

    10:55 Ранкове натхнення

    11:30 Богослужіння (прямий ефір)

    12:45 Музична програма “Струни серця”

    14:00 Аудіокнига

    14:20 Аудіокнига

    15:00 Музична програма “Музика натхнення”

    16:00 Реформація. 500

    16:30 Школа батьківства

    17:00 Суботній вечір

    18:00 Музична програма “Струни серця”

    19:00 Друге дихання з Сергієм Степанюком

    20:20 Школа батьківства

    20:30 Біблія продовжує говорити

    21:00 Дитяча програма”ZooTime”

    21:03 Дитяча програма “Дитячі історії”

    21:10 Аудіокнига

    21:50 Вісті надії

    22:00 Суботній вечір

    23:10 Аудіокнига

    23:55 Гімн України та Отче наш