play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left

Програми

22 Програма


Background

В аудіокнизі Елен Уайт «Дорога до Христа» оживає дивовижна істина про любов та смерть, про гріх та спасіння. Вона надихає слухача обрати один особливий шлях. Шлях, що веде до Христа!

Serie image

Не сиди на одному місці! «Територія успіху» - програма для тих, хто хоче діяти!

Serie image

Від перших днів своєї історії люди шукали відповіді на найскладніші життєві запитання: "Для чого ми тут?", "Куди прямуємо?", "Що станеться з нами після смерті?". Деякі люди вважають, що наука здатна відповісти на всі запитання. Проте більшість людей переконена, наукові дослідження не здатні заповнити порожнечу їхніх сердець. Однак, це зовсім не означає, що потрібні нам відповіді не можуть бути знайдені. Запрошуємо Вас разом з нами вирушити в пізнавальну подорож аудіокнигою "За межами пізнання", в якій зможемо відкрити для себе не тільки життя з дивовижними можливостями й перспективами, а й любов, яка виходить за межі будь-якої уяви.

Serie image
Програма

Натхнення

Яскраві та цікаві досвіди з життя реальних людей. Важливою складовою їх є тверді переконання, міцний дух, позитивний погляд та інші якості високодуховних людей.

Serie image

Де знаходиться початок всесвіту? Як космос може впливати на наше життя? Чи існують паралельні всесвіти? Які таємниці приховує в собі природа? Який потенціал закладений в людському розумі? Якщо Бога немає, то в кого не вірять атеїсти? Відповіді на ці та інші цікаві питання, а також точки зору науки і Біблії ви зможете почути в програмі «Таємниці всесвіту».

Serie image

Щоб кожна страва вийшла смачною, дотримуйтесь рецепту, але, головне, не забудьте додати любові. Завжди готуйте з любов’ю!

Serie image

Запрошуємо маленьких слухачів відвідати цікаві та незвичні уроки Радіо-Школи. Біологія, література, економіка, історія та багато іншого, аби стати справжнім Ерудитом!

Serie image
Програма

Абетка шлюбу

Нехай серця переповняться величчю небесної всепереможної любові, а ваші родини радісно скажуть: «Ми щасливі!»

Serie image
Програма

КоМарко

Для кожного хлопчика та дівчинки найцікавіші історії. Команда Марка!

Serie image

Здоров'я - це не все, але все без здоров'я - ніщо! Гості програми розкриють секрети щасливого та здорового життя.

Serie image
Програма

WakeUP

Ранкова програма WakeUP. Прокидайтеся разом з нами! Цікава інформація, корисні поради, безліч пізнавальних рубрик та унікальний гість наповнять ваш ранок позитивом на надією.

Serie image
Програма

ZooTime

Програма для тих, хто цікавиться і захоплюється дивовижним Божим творінням - світом тварин.

Serie image